Academic Hospital olarak 25 yılı aşkın süredir sağlık hizmeti vermeyi sürdürmekte ve bu anlamda İstanbul’un en köklü ve akademik özel hastanesi olma öncülüğümüzü devam ettirmekteyiz. Sağlık hizmeti sunumunda, bilimsel ve etik değerlerden ödün vermeksizin, en kısa sürede tanı ve tedavi ilkesini misyon edinmiştir.

Academic Hospital, Türkiye’de, Harvard Medical School ile işbirliği anlaşması olan tek özel hastanedir. Bu sayede; hastalarımıza ikinci görüş hizmeti sunabilmekte ve gerek halinde yurt dışında hastanelerde tanı ve tedavi imkanı yaratabilmekteyiz. Ayrıca; özel işbirliği anlaşmalarımızla, hastalarımızın Küba’da tedavi olabilme imkanını yaratıyoruz.

Smart Takip Sistemi ile sizlere yepyeni ve akıllı bir hastalık takip süreci sunuyoruz. Türkiye’de, uygulamadaki bu şekliyle bir ilk olan bu sistem sayesinde hayati önem taşıyan tıbbi verilerinizin 7/24 takibi sağlanacak ve hekimlerinizin sizi anlık kontrol edebilmelerine olanak vereceğiz.

 

Hipertansiyon Smart Takip Sistemi

Tansiyon, kan şekeri, kalp ritmi ve kandaki oksijen değerleri gibi hayati önem taşıyan durumlarda, hasta nerede olursa olsun 7/24 takibini sağlayan ve ilgili sağlık ekibiyle hasta arasında iletişim kuran bir akıllı takip sistemidir.

  1. Smart takip üyesi olduğunuzda uzman doktorlarımız tarafından muayene edilir; kan tahlilleri, EKO ve EKG gibi tetkikler doğrultusunda ile kalp damar hastalığı riskiniz hesaplanır.
  2. Size hediye edilecek akıllı tansiyon ölçüm cihazı ile yapacağınız ölçümler sayesinde siz nerede olursanız olun kan basıncınız hastanemiz tarafından kayıt altına alınır ve takip edilir.
  3. Kan basıncı değerlerinizde sapma olursa telefon veya internet yoluyla uyarı ve önerilerimiz size ulaşır.
  4. Yılda iki kez klinik kontrolünüz hastanemizde gerçekleşir.
  5. Tüm ölçümleriniz elektronik ortamda arşivlenir, arzu ettiğinizde diğer hekimlerle de paylaşılır.
  6. Tansiyonunuzu ölçmeniz gereken zamanı biz hatırlatırız.
  7. Ölçümlerinizi arşivler riske göre sınıflandırırız.
  8. Riskli tansiyon ve nabız değerleriniz söz konusu olursa uyarı ve öneriler alırsınız.

Üyelik paketi içeriğinde doktor muayenesi, kontrol muayeneleri ve diğer tıbbi tetkik ve tahliller yer alır. Ayrıca; üyelik süresince hem kan basıncını ölçen hem de bu verileri kayıt altına alan bir cihaz verilir. Cihaza kayıt edilen veriler hastaların akıllı mobil telefonlarına aktarımı sağlanır. Bunun dışında; üyelik süresince ilk yapılacak EKO veya EFOR testlerinde %50; diğer tetkiklerde tüm üyelik süresince %20 indirim imkanı sağlanır.

Çok geniş bir hizmet grubu içeren paketin detaylarını görmek için 

. Bilgi almak için arayınız (GSM 0533 635 32 44).

Evet. Bir yıllık dönemi içeren ücretli üyelik süresinde paket dahilindeki hizmetlerden yararlanma imkanı bulacaksınız.

1 yıl. Süre sonunda, arzu ettiğiniz takdirde üyeliğinizi uzatabilirsiniz.

Bilgi ve üyelik için

Form doldurun

Bilgi ve üyelik için

Form doldurun