İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları yönetimi olarak amacımız; Academic Hospital’ın misyon, vizyon ve temel ilkeleri çerçevesinde çalışanlarımızla birlikte, öngörülen hedef ve stratejiler doğrultusunda saygı, güven ve işbirliği üzerine kurumumuzu yapılandırarak devamlılığı sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Politikaları ve Yönetim Prensipleri:

  • Academic Hospital, güncel ve insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları ile eğitime, gelişime açık, motivasyonu ve kurum aidiyeti yüksek, alanında uzman kişilerle çalışma ilkesini benimsemiş bir sağlık kuruluşudur.
  • “Hasta memnuniyeti” odaklı bir çalışma sistemini benimsemiştir.
  • Çalışan memnuniyeti önceliklerimiz arasında yer alır.
  • Academic Hospital, çalışanları arasında fırsat eşitliğine özen gösterir.
  • İş Güvenliği ve Sağlığı her şeyden önemlidir.
  • Academic Hospital, çalışanların sosyalleşmesi için etkinlik düzenler, bilgi düzeylerini artırmak için kurum içi ve dışı eğitimler verir.
  • Çalışanların kariyer planlamasını adil bir biçimde yapar, tüm birimlerde kadın-erkek eşitliğini gözeten bir iş politikası uygular.

Eğitim & Gelişim

Academic Hospital bünyesinde mesleki, ve kişisel gelişim eğitimlerine önem verilmektedir. Göreve başlayan personel İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genel Oryantasyonun ardından çalışacağı birim tarafından mesleki anlamda da oryantasyona tabi tutulur. Academic Hospital genelinde eğitim planı yıl içinde müdürlükler tarafından birim bazında planlanarak uygulamaya geçirilir. Eğitimler ''Genel Bilgilendirme'', ''Mesleki Gelişim'' ve ''Kişisel Gelişim'' olarak üçe ayrılmaktadır. Eğitimler kurum içinde yetkin kişiler tarafından verildiği gibi kurum dışından da eğitmen getirilmektedir. Eğitim ihtiyaçlarının tespitinde ise ''Hasta Anketleri'', ''Eğitim Talebi'' (çalışandan veya birimden gelen) ''Performans Değerlendirme'' ve ''Çalışan Memnuniyeti'' anketlerinden faydalanılmaktadır.

İşe Alım Süreci ve İşleyişi

İşe alımlarda ilk görüşme İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından gerçekleşmektedir. İnsan Kaynakları tarafından; başvuran adayın Academic Hospital vizyon, misyon ve temel ilkelerine uyum değerlendirmesi yapıldıktan sonra uygun olduğu düşünülen adaylarla ilgili birim müdürü ikinci bir görüşme yapar. Adayın mesleki anlamda yeterlilikleri incelenir.

İşe Alma Prosedürüne uygun hareket edilerek gerekli yönlendirme ve görüşmeler tamamlanır. Görüşme sonucu olumlu olan adaya görev teklifini İnsan Kaynakları Müdürlüğü yapar.

Tüm başvurular gizlilik esasına sadık kalınarak değerlendirilir.


Aramıza katılmak ister misiniz?
Venenatis urna cursus eget nunc scelerisque. Pretium nibh ipsum consequat nisl vel pretium. Habitasse platea dictumst vestibulum rhoncus est. Fringilla phasellus faucibus scelerisque eleifend. Metus dictum at tempor commodo ullamcorper a lacus.
Linkedin Sayfamızı Takip Et
Linkedin sayfamızı takip edin yeni kariyer fırsatlarından haberdar olun.
İş İlanlarımıza Başvur
Kariyer.net’de yayınlanan güncel iş ilanlarımıza başvurun, yetkililerimiz size ulaşsın.

Teşekkürler!

Talebiniz alınmıştır.
En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Tamam

Hata!

Bir hata oluştu.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edip formu göndermeyi tekrar deneyin.

Tamam