Daha iyi bir yaşam için biz hazırız sizi bekliyoruz

Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak
Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak
Academic Hospital Yönetim Kurulu Başkanı

Academic Hospital olarak güçlü, profesyonel, istikrarlı, bilimsel ve fark yaratan akademik kadromuzla sağlık sektöründeki yükselişimizi sürdürüyoruz. Kurulduğumuz 1997 yılından bu yana dünyanın kalbi İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, Üsküdar’da hizmet veriyoruz. Sağlık gibi özel bir alanda, özel bir yerimiz ve yükselişimiz olduğunu görüyor ve bununla gurur duyuyoruz.

Marmara Üniversitesi kökenli hocaların kurduğu,bu bilimsel kimliği sürdüren, kendi kültürü olan bir hastaneyiz. Birçok ana ve yan dalda, 70’ten fazla profesör olmak üzere toplamda 100’ü aşkın öğretim üyesi ile alanında pek çok ilke imza atmış bilim insanı, Academic Hospital’ın kadrosunda yer alıyor. Geniş akademik kadromuzun yanı sıra çeşitli branşlarda başarısını kanıtlamış uzman hekim ve 300’e yakın personelimiz ile kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti veriyoruz.

Kuruluş sürecinden itibaren birçok başarı hikâyesini içinde barındıran Academic Hospital, Türkiye’deki hastane ve üniversite afiliasyonu alanında bir ilk olma özelliğini taşıyor. 2012 yılında Harvard Tıp Fakültesi ile yapılan iş birliği sonucu dünya standartlarında sağlık uygulamalarının Türkiye’ye taşınması sağladık. Hastalara ikinci görüş alma ve tedavilerini uluslararası çerçevede sürdürme imkânı sunuyoruz. Bu anlaşma ile Academic Hospital’ın hastaları, uzman hekimlerimiz aracılığıyla, tanı ve tedavi süreçlerinde ABD’deki Harvard Tıp Fakültesi’ne bağlı büyük hastaneler sistemi işleticisi olan Partners Health Care’den profesyonel destek alabiliyor.

Gerekli tüm kalite belgelerini alarak Entegre Yönetim Sistemine geçiş sağlayan hastanemizde, 15.000 m2’lik kullanım alanımızla hem ulusal hem uluslararası hastalara tam donanımlı hizmet veriyoruz. Hasta odaklı bir yaklaşımla, 120 hasta yatağı ve uygulama yatağıyla dünya standartlarında sağlık hizmeti sunarken, akademik kadro ve birikimimizi, A Plus otelcilik hizmetleriyle birleştirerek şifa dağıtıyoruz.

Dünyada nadir olarak yapılabilen tedavileri, Academic Hospital kadrosunda görev alan tecrübeli ve donanımlı doktorlarımız sayesinde, teknolojinin ulaştığı en ileri düzeyde imkânlarla başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm bu nedenlerle sağlık turizminde yıldızı parlayan Academic Hospital, yurtdışı hastalar için de sağlıkta tercih edilen ilk adreslerden biri oluyor.

Yaşadığımız topraklara değer katmayı ilke edinen bir kurum olarak hizmet halkalarımıza sürekli yenilerini ekliyoruz. “Sağlıklı toplumlar, sağlıklı yarınlar” hedefiyle AcademicHealth Sağlıklı Yaşam Merkezi’ni hastanemiz içerisinde açtık. Bu merkezimizdeçok geniş bir yelpazedeen yeni tedavileri, deneyimli doktorlarımızla beraber, güvenli hastane ortamında sunuyoruz. Ayrıca çok yakında sağlıktaki çeyrek asırlık tecrübemizi Bağdat Caddesi’ne taşıyoruz. Bağdat Caddesi’nde açacağımız yeni merkezimiz Suadiye Clinic ile o bölgedeki hastalarımıza da hizmetlerimizi ulaştıracağız.

1997 yılından bu yana faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdüren Academic Hospital Ailesi olarak daha uzun yıllar hastalarımıza şifa dağıtmaya devam edeceğiz.

Sağlık en büyük hazine ve bu paha biçilmez hazineyi korumak bizim görevimiz.

Daha iyi bir yaşam için biz hazırız sizi bekliyoruz…

Saygı ve sevgilerimle...

Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak
Kadın Hastalıkları, Doğum ve Perinatoloji Uzmanı
Academic Hospital Yönetim Kurulu Başkanı

Teşekkürler!

Talebiniz alınmıştır.
En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Tamam

Hata!

Bir hata oluştu.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edip formu göndermeyi tekrar deneyin.

Tamam