• Prostat, cinsel problemler gibi ürolojik hastalıkların erken teşhisi için 40 Yaş Altı Check-Up yaptırmak önem taşır.
  • Koroner kalp hastalığı için bilinen hiçbir risk faktörü olmayan erkekler için kolesterol taramasına başlamak için önerilen yaş 35'tir.
  • Yüksek kolesterol, diyabet, kalp hastalığı, böbrek sorunları veya başka bir risk durumunuz var mı 40 Yaş Altı Check-Up’ta ortaya çıkar.
  • İnflamatuar bağırsak hastalığı veya polip öyküsü gibi risk faktörleriniz varsa dışkıda gizli kan testi ile kolon kanseri gibi riskler tespit edilir.
  • Dişlerinizin muayenesi yapılır. Diş hekimine daha sık muayene ihtiyacınız var mı, değerlendirilir.
  • Fazla kilonuz varsa 35 yaşından itibaren diyabet riskiniz açısından muayene olmalısınız.

Kendinizi sağlıklı hissetseniz bile olası tıbbi sorunları tespit etmek, gelecekteki tıbbi problemlerin riskini değerlendirmek, sağlıklı bir yaşam tarzı için 40 yaş altı erkekler, düzenli olarak sağlık taramasından geçmeli. Academic Hospital; prostat, koroner kalp rahatsızlıkları, akciğer, kanser, tansiyon, kolesterol ve diyabet gibi hastalık risklerine karşı 40 yaş altı erkeklerin sağlığını korumaları için gerekli tüm hazırlıkları yaptı. Sizin tek yapmanız gereken Academic Hospital’ın  40 Yaş Altı Check-Up Paketi ile başta üroloji olmak üzere tüm orta yaş risklerinizi değerlendirmek ve erken tedbir almak olacak.

 Bilgilerinizi Gönderin Biz Size Ulaşalım

Teşekkürler!

Talebiniz alınmıştır.
En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Tamam

Hata!

Bir hata oluştu.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edip formu göndermeyi tekrar deneyin.

Tamam