“Gururluyuz!”

Academic Hospital olarak 25 yılı aşkın süredir sağlık hizmeti vermeyi sürdürmekte ve bu anlamda İstanbul’un en köklü ve akademik özel hastanesi olma öncülüğümüzü devam ettirmekteyiz. Sağlık hizmeti sunumunda, bilimsel ve etik değerlerden ödün vermeksizin, en kısa sürede tanı ve tedavi ilkesini misyon edinmiştir.

Hastanemiz, 2016 yılında kapasite artışı yaparak ve yenilenme sürecini tamamlayarak, hastalarımıza çok daha konforlu ve yepyeni bir yüz ile hizmet vermeye devam etmektedir.

“Sağlıkta Kalite Ödülü”

İsviçre Kalite Standartları Enstitüsü tarafından, Temmuz 2017’de, Lozan’da (İsviçre), hastanemize, 2016 yılının Sağlıkta Kalite Ödülü verilmiştir.

“Yılın En İyi Hastane ve Hastane Yöneticisi Ödülü”

European Business Assembly (EBA – Avrupa İş Konseyi) tarafından, Oxford’da (Londra), hastanemiz 2016 yılının En İyi Hastanesi Ödülüne ve Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak’a Yılın En İyi Hastane Yöneticisi ödülüne layık görülmüştür.

“En İyi Mimari ve İç Mimari Ödülü”

Yenilenen iç ve dış yüzü ile hastanemize 2017 yılının En İyi Mimari ve İç Mimari Ödülleri takdim edilmiştir. Eylül 2017’de, Londra’da, European Property Awards organizasyonunda, ödül töreninde, Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak yer almıştır.