İş Hayatına Dönmeye Ne Kadar Hazırsınız?

Normalleşme sürecinin başladığı bu günlerde, uzun bir karantina sürecinin ardından işe geri dönmek çalışanlar ve iş yerleri için büyük önem taşıyor.  Günlerdir aileniz ile izole ve güven içinde geçirdiniz günlerin ardından, şimdi birçok kişinin bir arada çalışacağı iş ortamına dönmeye hazırlanıyorsunuz. Veya henüz geçmemiş bir tehlikenin olduğu bir dünyada, iş devamlılığını sağlayabilmek için gün içinde birçok kez birçok kişiyle iletişimde bulunacaksınız. Çalışırken, işe gidip gelirken, iş çıkışı alışveriş yaparken…

İşe dönüş sürecini daha güvenli hale getirmek elinizde. Birçok işyeri, çalışanlarının bağışıklık oranlarını tespit ederek, işe dönüş sürecini güvenli hale getiriyor. Covid 19, Corona virus enfeksiyonu geçirdiniz mi? Antikor Bağışıklığınız var mı? Tüm bu soruların cevabını almak, Antikor Testleri ile mümkün.

Corona Antikor Testi İle Sağlığınızı Test Ediyoruz.

Antikor ve antijen testleri, normalleşme öncesi bir çok iş yerinin, önlem alarak, güven içinde çalışmasına imkan sağladı.  Avrupa Standartlarına Uygunluk (CE) belgesi bulunan güvenilirliği ve duyarlılığı yüksek olan Roche antikor testi ile de yeni normalleşme sürecinde hizmet vermeye devam ediyoruz.  

Hangi Testleri Yapıyoruz?

Antikor Testi, Covid-19 Enfeksiyonunda oluşan antikorları tespit etmek için geliştirilen, çeşitli analiz yöntemleri ile farklı antikor tipleri IgG, IgM analiz edilebilmektedir.

Corona Virus enfeksiyonuna karşı oluşan IgM antikorlarını saptayan serolojik testden elde edilen pozitif sonuç,  yakın zamanda kişinin virüs ile karşılaşmış olunduğunu gösterir. IgG Antikoru pozitif saptanmış bireylerin, Covid-19 enfeksiyonunu geçirmiş olduklarını gösteren çok önemli bir parametredir. Özellikle hastalığı belirtisiz olarak geçirmiş kişilerin belirlenmesi için tek yöntemdir.

Tüm antikor testlerinin performansı duyarlılık ve özgüllük oranlarına göre değerlendirilmektedir. 

Yeni Roche Antikor Testlerinin duyarlılığı ve özgüllüğü  %99 ve üzerindedir. Geliştirilen bu yeni testler, güvenilirlik açısından yüksek duyarlılığa ve özgüllüğe sahiptir.

Çalışma Ortamınızı Covid – 19’a Karşı Kontrol Altına Alın

Denizcilik şirketler, fabrikalar, bankalar, okullar, zincir markalar ve restoranlar, işe dönüş öncesi çalışanlarının taranmasını talep ederek, normalleşme öncesinde güvenli çalışma ortamları sağladılar.

Şirketiniz çalışanlarınızın güvenli işe dönüşü için, hızlı, güvenilir ve doğru sonuçlar alabilmek için; hastanemizde ya da şirketinize gelerek gerçekleştireceğimiz testlerle ile size yeni normalleşme sürecinde desteğe hazırız.