[]
1 Step 1
Veya biz sizi arayalım

Görüntülü görüşme randevu talepleri için başvuru formununu doldurun, biz sizi arayalım.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Academic Online ile Her Zaman Yanınızdayız

Academic Online her an sağlık hizmeti alabileceğiniz, doktorunuz ile görüntülü görüşme imkanı sağlayan kişisel bir sağlık sistemidir. Evinizden çıkamasanız bile, Academic Online ile her zaman yanınızdayız.

Tek bir sistem üzerinden,  istediğiniz tarih ve saate randevu planlayıp, doktorunuzla görüntülü görüşebilir, kişisel sağlık planınızı oluşturabilir; tahlil ve tetkik sonuçlarınızın sisteme ekleyerek,  doktorunuzla görüşme esnasında canlı olarak durumunuzu paylaşabilirsiniz.

Kişisel Verileriniz Academic Online’da Güvende


Academic Online, Academic Hospital bünyesinde ve güvencesinde çalışma özelliğine sahip bir sistemdir. Yüksek güvenlik standartları sayesinde, kişisel verilerinizin korunmasını ve tıbbi verilerinizin sizden başka kimsenin ulaşamayacağı bir güvenlikte saklanmasını sağlar.

Kişisel Veri Güvenliği Garantisi 

3D Secure Güvenli Ödeme Sistemi

Kesintisiz Doktor Görüşmesi

Görüntülü Doktor Görüşmesi Nasıl Yapılır?

www.online.academichospital.com.tr ‘ye girip, üyelik kaydınızı yapmanız yeterli olacaktır.

Ana sayfada yer alan “Görüntülü Görüşme” başlığından talep ettiğiniz servisi ve doktoru seçebilirsiniz.

Sistem sizi 3D Secure, Güvenli Kredi Kartı sayfasına yönlendirecektir. Ödemenizin gerçekleşmesinin ardından görüşme planlamanız gerçekleştirilir.

Planladığınız saat ve tarihte doktor ve siz dilerseniz cep telefonunuzdaki uygulama ile dilerseniz bilgisayarınız üzerinden görüntülü görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

‘Online Doktor Görüşmesi’nde tüm tıbbi süreç; hastanın durumuna göre doktorun tıbbi görüşü ve denetimi altında yürütülür. Oluşan tüm raporlar hastanın tıbbi kayıtları içinde yer alır.

Görüşme sonrasında doktorunuzun tetkik istemesi durumunda, örnek alım işleminizi isterseniz Evde Sağlık Hizmetleri’nden faydalanarak evinizden yaptırabilirsiniz.

Doktorunuz fiziksel muayenenin zorunlu olduğuna karar verirse, poliklinik muayenesi organize edilir.

Tüm branşlarımızda randevusu uygun olan hekimlerimiz için hizmet sağlayabiliyoruz.

Academic Online üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Academic Online üzerinde, planladığınız tarih ve saatte doktorunuz görüntülü görüşmeyi başlatacaktır. Görüşme esnasında tıbbi kayıtlarınızı doktorunuz ile paylaşabilirsiniz.

Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirmenizin ardında sistem sizi 3D Secure, Güvenli Kredi Kartı sayfasına yönlendirecektir. Ödemenizin gerçekleşmesinin ardından görüşme planlamanız gerçekleştirilir.

Online Dr Uygulamasında kontrol muayenesi vardır. 10 gün geçerlidir. 

Psikiyatri ve Psikoloji branşları için geçerli değildir.

Doktorunuzun reçete yazma zorunluluğu yoktur. İlaç önerisinde bulunmak doktorunuzun inisiyatifindedir.

  Doktorunuzun poliklinik muayene talep etmesi halinde, görüntülü görüşme için ödediğiniz ücret poliklinik muayenesi ücretinden düşülecektir.

Özel sağlık sigortaları, banka sandıkları ve diğer kurum anlaşmaları tarafından karşılanmamaktadır.

Herhangi bir program indirmenize gerek yoktur. Academic Online sistemiz üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Görüşmelerimiz 15 dk.’dır. Bu süre ancak doktorunuzun inisiyatifi ile uzatılabilir.

Psikiyatri ve Diyetisyen birimleri için görüşme süreleri 40.’dk.dır.

Size verilen randevu saatinizde hekiminiz tarafından kurulan bağlantıyı cevaplayamaz ve ilgili saat aralığında hazır bulunmazsanız hizmet kullanım hakkınızdan vazgeçmiş sayılırsınız. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Ödenen hizmet bedeli randevu saatinden 2 saat öncesine kadar herhangi bir bedel yansıtılmadan iptal edilebilir. Ancak randevu saatine 2 saatten daha az sürede iptal edilen hizmetler için %30 hizmet sunum bedeli tahsil edildikten sonra kalan tutar iadesi yapılır. İade talebi için 444 0 353 nolu Çağrı Merkezinden bilgi alabilirsiniz.

Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma, beyin ve omurilik yaralanmaları, travmalar, bilinç kaybı, ciddi yanıklar, göğüs ağrısı, kusma ve benzeri durumlarda olayın meydana gelmesini takip eden ilk 24 saat içinde tıbbi müdahale gerektiren acil durumlara ilişkin şikâyetler bu hizmet kapsamı dışındadır. Eğer bu tarz belirtileriniz varsa vakit kaybetmeden ilgili Acil Sağlık Hizmeti Birimlerine başvurmanızı öneririz.

Doktorunuz ile görüntülü görüşme süreci sağlık danışmalık hizmetidir. Teşhis, tanı ve tedavi içermez.  Acil durumlar için geçerliliği yoktur. Fiziksel muayeneye ihtiyaç duyduğunuz haller için geçerli değildir.