23 Ekim 2012’den 22 Ocak 2014’e kadar oynadığı 73 resmi maçın tamamını kazanarak ”Üst üste en çok resmi maç kazanan voleybol takımı” olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başaran VakıfBank, Academic Hospital ile önemli bir sağlık sponsorluğu sözleşmesine imza attı. Sarı-siyahlıların sağlığı artık kadrosunda birbirinden değerli öğretim üyelerini barındıran ve hoca hastanesi ünvanıyla tanınan Academic Hospital’a emanet.
 
Academic Hospital’ın 2012 tarihinde Harvard Tıp Fakültesi ile yaptığı iş birliği sayesinde, Türkiye’nin ilk Şampiyonlar Ligi Şampiyonu, Türkiye’nin uluslararası arenada en çok kupa kazanan takımı ve Türkiye’nin en çok Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu kazanan takımı ünvanlarının sahibi olan VakıfBank Spor Kulübü’nün altyapılar dahil tüm sporcuları, dünya standardında tedavi planlaması ve bakım hizmetlerinden yararlanabilecek ve Türkiye’nin öncü  akademik  özel  hastanesi, en üst düzeyde bilimsel ve dünya standartlarında kaliteli hizmet anlayışına sahip olan Academic Hospital güvencesi altında olacak.
 
Ortak değerlere sahipler
Academic Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak, kız öğrencilere yaptığı pozitif ayrımcılık ile bu konuda çalışmalar yürüten, eğitim ve sağlıkta gerçekleştirdiği ilklerle tanınan bir isim, VakıfBank Spor Kulübü de İstanbul ve Ankara’da ikişer, Kocaeli, Bursa ve Saraybosna’da birer olmak üzere toplam 7 VakıfBank Voleybol Okulu’nda 1.700’ün üzerinde kız çocuğunu voleybolla tanıştıran bir kulüptür. Eğitim ve kız çocuklarının desteklenmesi gibi konular başta olmak üzere VakıfBank Spor Kulübü ve Academic Hospital pek çok ortak değere sahip iki kuruluş olma özelliği taşıyor. 
 
Başarıdan ödün vermeyenler bir arada
Ülkemizi dünyada başarıyla temsil eden, adları ilklerle anılan ve aldıkları ödüllerle göğsümüzü kabartan VakıfBank Spor Kulübü 9 uluslararası şampiyonluk ile “Türkiye’nin uluslararası alanda en çok kupa kazanan takımı” ünvanını elinde bulundururken, Academic Hospital da uluslararası alanda  ‘Avrupa İş Konseyi En İyi Hastane ve Hastane Yöneticisi Ödülü’, ‘Avrupa Sağlıkta Kalite Ödülü’ , ‘European Property Awards En İyi Mimari ve İç Mimari Ödülü’ gibi ödüllere sahip bir hastane olma özelliği taşıyor.

Heyecana ortak ol!

Çekilişle 4 kişiye 2 kişilik bilet hediye ediyoruz. formu doldur, bilet kazanma şansını yakala

[]
1 Step 1
Çekilişe Katıl
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder