Sağlıklı Yaşam
6162636465666768696106116126136146156166176186196206216226236246256266276286296
International

tr

Estetik ve Fonksiyonel Bozuklukları Düzeltmek için:

Genital Estetik

“Sağlıklı gelecek, sağlıklı kadınlarla mümkündür” felsefesini benimseyen Academic Hospital, sağlıklı, mutlu ve özgüvenli kadınlar için geniş hizmet yelpazesine bir yenisini daha ekliyor. “Kadın dostu” hastane yaklaşımı doğrultusunda, Kadın Sağlığı Merkezi’ni hizmete sunan Academic Hospital, estetik ve fonksiyonel bozukları düzeltmek için Genital Estetik uygulamalarına ihtiyaç duyan kadınlara özel fiyat avantajları ve daha birçok farklı kolaylık sunuyor.

 

 

Kadınlar için güzellik bir bütündür; cinsel organ estetiği de bu bütünün bir parçasıdır. Kadınların cinsel organında doğuştan ya da sonradan ortaya çıkan bazı değişiklikler, vajinada bulunan herhangi bir sorun kadının fiziksel, psikolojik, sosyal ve cinsel sorunlar yaşamasına, yalnızlaşmasına neden oluyor. Oysa günümüzde gelişen Genital Estetik yöntemleriyle, kadınların bu sorunları bir kadermiş gibi sineye çekmesine gerek kalmıyor. Genital Estetik uygulamalarıyla yaşa veya geçirilen doğumlara bağlı deformasyonlar düzeltiliyor, kadınlar cinsel mutluluğu yeniden yakalıyor, özgüven kazanıyor, psikolojik ve sosyal açılardan kendilerini daha rahat hissediyorlar.

 

 

Günümüzde talebin hızla arttığı Genital Estetik cerrahisinin, bu alanda tecrübeli ve eğitim almış hekimler tarafından, tam donanımlı hastanelerde yapılması hayati önem taşıyor. AcademicHospital, estetik ve fonksiyonel bozukları düzeltmek için Genital Estetik ameliyatları yaptırmak isteyen kadınların yanında yer alıyor. Academic Hospital; kadınlara ihtiyaç duydukları Genital Estetik uygulamaları, bu alanda deneyim sahibi hekimlerin kontrolünde, tam donanımlı hastane ortamında ve “Academic Güven” içinde yaptırmaları için özel fırsatlar sunuyor.

 
Academic Hospital'da gerçekleştirilen Genital Estetik Operasyonları: 

Labioplasti 

Vajinoplasti

Klitoral Hood Rezeksiyonu

Himenoplasti

Klitoris Estetiği

Barbie Vajina Estetiği

Genital Dolgu

Dış Dudak Yağ Enjeksiyonu

G Noktası Enjeksiyonu

İdrar Kaçırma

Kadın Sağlığı Merkezi’nin çatısı altında düzenlenen Genital Estetik Hizmetlerimizde; genital bölgedeki fonksiyonel bozukluk, idrar kaçırma, kızlık zarı problemleri, kritoriz dolgu gibi geniş bir hizmet yelpazesinden oluşmaktadır. İç ve dış genital bölgeye yapılan estetik ve onarıcı (rekonstruktif) operasyonları kapsayan kampanya ile kadınlar vajina estetiği uygulamaları sayesinde kendilerini daha mutlu hissedecekler. En sık olarak tercih edilen genital estetik ameliyatları olan olan Labioplasti (iç dudak estetiği) ve Vajina Daraltma (vajinoplasti) ameliyatları, bu alanda geniş bir deneyime sahip hekimler tarafından, son tıbbi yöntemler ışığında, güven içinde gerçekleştirilecektir.

Günümüzde vajinanın güzel görünmesi ve sağlıklı hâle gelmesi için yapılan pek çok cerrahi ve medikal uygulamanın âdeta bir çığır açtığını, genital bölgenizde şikâyetçi olduğunuz sorunların düzeltilebileceğini unutmayın. Genital Estetik cerrahisinin avantajlarından yararlanarak, mutlu ve özgüvenli kadınlar olarak hayatınıza devam edin. 

Ayrıntılı bilgi ve randevu almak için 444 0 353 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.