Sağlıklı Yaşam
6162636465666768696106116126136146156166176186196206216226236246256266276286296
International

tr

Anne Adayları, Büyülü Doğum Yolculuğunuzda  Academic Hospital Her An Yanınızda!

 
Doğuma Hazırlık Kursu

Duygusal ve fiziksel pek çok değişikliğin yaşandığı 40 haftalık doğum sürecini ne kadar bilgi sahibi olursanız o kadar rahat ve sağlıklı geçirebileceğinizi biliyor musunuz?  Anne adayları ve bebekler için gerekli her türlü tıbbi donanıma sahip, hekiminden hemşiresine şefkatli ve yetkin uzman kadrosuyla her zaman “Bebek Dostu” yaklaşımı benimseyen Academic Hospital, muhteşem doğum yolculuğunda da ailelere destek oluyor. Gebelik öncesinden başlayarak, tüm doğum sürecinde, bebeğin doğumunda, ilk nefesinde ve sonrasında her an ve her adımda ailelerin yanında olan Academic Hospital, anne adayları için online olarak Doğum Kursu düzenliyor.  Anne adaylarının sağlıklı bir gebelik süreci geçirmesi, doğuma bilinçli ve endişelerinden arınmış girmesi, doğum sonrasında bebeğin emzirilmesi, banyosu gibi durumlarda neler yapması gerektiği konusunda bilgilerin aktarılacağı kursa Zoom üzerinden katılabilirsiniz.

 

Academic Hospital’le 2022'nin En Özel Doğumuna Hazır Mısınız?

Academic Hospital, heyecanla bebeğine sarılacağı o özel doğum anına hazırlanan ailelere, birçok avantajlı fırsatlar sunarak destek oluyor. Aileler, bu büyülü yolculuğun en özel anı olan doğuma “Academic Güven”le giriyor. Minik misafirlerini odalarını süsleyerek karşıla yan Academic Hospital, ailelerin rahatı için de her türlü detayı düşünüyor. “Aile Dostu” konforlu odalarla yeni anne ve babalar kendilerini ev ortamında gibi hissederken, odalarına özel kutlama yemeği ve yine odalara özel kuaför hizmeti ulaştırılıyor. Academic Hospital, taburculuk sonrasında da evine dönen aileleri bebeğin nasıl emzirileceği, banyosu, göbek bağı, temizliği vb. konularında da bilinçlendiriyor. Kısacası Academic Hospital, bebeğin ilk nefesinden taburculuğuna kadar bu muhteşem yolculuğun her adımında “Academic Aileler”i şefkatle ve güvenle sarıyor…

"Academic Bebekler" Neden Ayrıcalıklı?

Dünyaya gözlerini Academic Hospital’da açan bebekler, ilk nefeslerinden itibaren “Academic Güven”le yaşama merhaba diyor. Doğum için Academic Hospital’ı tercih eden aileler, doğum anından itibaren “Academic Bebek Ailesi” olarak tanımlanıyor; bu imkân 18 yaşına kadar bebeğe ve 10 yıl boyunca ebeveynlere hastane hizmetlerinden indirimli olarak faydalanma ayrıcalığı sağlıyor.  “Academic Bebekler”e doğum sonrası ücretsiz ilk sağlık kontrolü, ilk aşılar, kalça USG çekiminin yanı sıra özel kampanyalı sünnet hizmeti sunuluyor. Minik mucizelere ayrıca özel hazırlanmış Academic Bebek Bakım Çantası ile yenidoğan bebek tekstil seti, çeşitli anne-bebek ürünleri ve ünlü markalardan bebek için indirim çeki hediye ediliyor. “Academic Bebek Aileleri”, aralarına katılan bebekleriyle yeni yaşamlarına “Academic Güven”le giriyor. “Academic Bebekler”e doğum sonrası ücretsiz ilk sağlık kontrolü, ilk aşılar, kalça USG çekiminin yanı sıra özel kampanyalı sünnet hizmeti de sunuluyor. 

Doğuma Hazırlık İçin Bekliyoruz!

Bebek dostu Academic Hospital, bebeğini kucağına alacağı o muhteşem doğum anına hazırlanan anne adayları için online Doğuma Hazırlık Kursu düzenliyor. Anne adaylarının sağlıklı bir gebelik süreci geçirmesi, doğuma bilinçli ve endişelerinden arınmış girmesi, doğum sonrasında neler yapması gerektiği konusunda bilgilerin aktarılacağı kursa Zoom üzerinden katılabilirsiniz.

Doğuma Hazırlık Kursu Kayıt Formu