academic-kart

Academic Hospital olarak 25 yılı aşkın süredir sağlık hizmeti vermeyi sürdürmekte ve bu anlamda İstanbul’un en köklü ve akademik özel hastanesi olma öncülüğümüzü devam ettirmekteyiz. Sağlık hizmeti sunumunda, bilimsel ve etik değerlerden ödün vermeksizin, en kısa sürede tanı ve tedavi ilkesini misyon edinmiştir.

Hastanemiz, 2016 yılında kapasite artışı yaparak ve yenilenme sürecini tamamlayarak, hastalarımıza çok daha konforlu ve yepyeni bir yüz ile hizmet vermeye devam etmektedir. 2017 yılında, “Yılın En İyi Hastane ve Hastane Yöneticisi” (EBA-Avrupa İş Konseyi, Londra, Mart 2017), “Sağlıkta Kalite” (İsviçre Kalite Standartları Enstitüsü, Lozan, Temmuz 2017) ve “En İyi Mimari ve İç Mimari” (European Property Awards, Londra, Eylül 2017) ödüllerine layık olmak bizleri gururlandırmıştır.

Academic Hospital, Türkiye’de, Harvard Medical School ile işbirliği anlaşması olan tek özel hastanedir. Bu sayede; hastalarımıza ikinci görüş hizmeti sunabilmekte ve gerek halinde yurt dışında hastanelerde tanı ve tedavi imkanı yaratabilmekteyiz. Ayrıca; özel işbirliği anlaşmalarımızla, hastalarımızın Küba’da tedavi olabilme imkanını yaratıyoruz.

Academic Kart, hastanemizin, 2017 yılında başlatmış olduğu yepyeni bir hizmettir. Bu hizmet dahilinde, sağlığınızı korumanızda sizlere “kişiye özel” bir sağlık hizmeti sunmayı amaç ediniyoruz. Hem koruyucu hem de tedavi amaçlı bir hizmet sunan Academic Kart ile sizleri Academic Hospital ailesine davet ediyoruz.

Academic Kart, sağlık hizmetlerinde Academic Hospital’i tercih eden hastalara sunulan, hem koruyucu ham de tedavi amaçlı özel bir hizmet türüdür.

  1. Academic Kart ile gerek koruyucu gerekse tedavi amaçlı bir çok hizmet grubunun yer aldığı sağlık paketine çok uygun fiyat ile sahip olacaksınız.
  2. Size özel bir sağlık danışmanı tarafından bu hizmetleriniz düzenlenecektir. Muayene ve kontrol randevularınızı, tetkik ve tahlil amaçlı organizasyonlarınız danışmanınız tarafından size en uygun şekilde planlanacak ve hizmet aldığınız sürece sizlere eşlik edilecektir.
  3. Üyelik sürecinde hemen tüm sağlık hizmetlerinde özel avantajlara sahip olacaksınız.

Çok geniş bir hizmet grubu içeren paketin detayları:

Daha detaylı bilgi almak için arayınız (GSM 0532 223 06 96).

Evet. Bir yıllık dönemi içeren ücretli üyelik süresinde paket dahilindeki hizmetlerden yararlanma imkanı bulacaksınız.

Hayır. Sadece hizmet paketinizi kullanmış olduğunuzdan bir daha aynı hizmetlerden yararlanamayacaksınız. Dilerseniz üyeliğinizi uzatabilir ya da kartınız ile size özel yıl içinde sağlanacak diğer avantajlardan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Bilgi ve üyelik için

Form doldurun

Bilgi ve üyelik için

Form doldurun